SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

CHP’den vatandaşlara ücretsiz maske

CHP’den vatandaşlara ücretsiz maske
Bu haber 21 Eylül 2020 - 0:15 'de eklendi ve 114 kez görüntülendi.

CHP İlçe Başkanlığı tarafından korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında Diyarbakır Milletvekili adayı ve kurultay delegesi hemşerimiz Mahmut Aziz Usal, ilçe yönetimi ve ilçe gençlik kolları üyeleriyle beraber ilçe merkezindeki esnaf ve vatandaşlara ücretsiz maske dağıtımı gerçekleştirdi.

Korona virüs salgını nedeniyle açıklanan pandemi tedbirleri arasında kişisel hijyen, sosyal mesafe ve maske kullanımı en belirgin tedbirler arasında yer aldığını belirten Mahmut Aziz Usal;

“Maske kullanımı herkes tarafından kullanılması zorunlu olduğundan dolayı bir anda herkesin kullandığı bir eşya durumuna geldi. Bugün korona virüsü salgını tedbirleri kapsamında esnafımıza ve vatandaşlarımıza maskeyi ulaştırdık. Dün olduğu gibi bugün de halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Korona virüs salgını nedeniyle ciddi bir maske tüketimi yaşanıyor. Bizler de Cumhuriyet Halk Partisi Çermik İlçe Başkanlığı ile beraber halkımızın en çok ihtiyaç duyduğu eşya haline gelen maskeleri ulaşabildiğimiz kadar hemşerimize ulaştırmaya çalışıyoruz.

Her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde dayanışma içerisinde olabileceğimiz her türlü faaliyeti destekliyoruz. Bugün gerçekleştirdiğimiz maske dağıtımı da bir dayanışma örneğidir. Maske dağıtımımıza katkı sağlayan ilçe başkanlığımıza, gençlik ve kadın kollarımıza teşekkür ederim” dedi.

CHP İlçe Başkanı Emin Ekinci de merkez ve kırsalda daha önce maske dağıtımı yaptıklarını, değerli hemşerimiz ve Milletvekili adayımız Mahmut Aziz Usal’ın katılımıyla maske dağıtımına devam ettiklerini söyledi. CHP İlçe Başkanı Ekinci, vatandaşların ve esnafın hemşerimiz Usal’a gösterdiği sıcaklıktan dolayı teşekkür etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa