SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Çocukları mutlu etti

Çocukları mutlu etti
Bu haber 15 Ekim 2018 - 0:10 'de eklendi ve 136 kez görüntülendi.
  • Kaymakam Demir’den hasta çocuklara ziyaret…

 

Kaymakam Nazlı Demir, hasta çocukları ziyaret etti. Kelebek Hastası Yaman ve Down sendromu Uçar, Kaymakam Nazlı Demir’i karşılarında görünce mutluluktan gözleri parladı.

Geldiği günden itibaren halkla iç içe olan Kaymakam Nazlı Demir, aile ziyaretlerini de sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta SYDV yardımı alan aileleri ziyaret eden Kaymakam Demir, bu hafta da hasta olan çocukları ziyaret ederek sevindirdi.

Çukur Mahallesi’nde yaşayan ve dünyada ender görülen hastalıklardan biri olan Kelebek Hastası Cumali Demir’i evinde ziyaret etti. Aile fertleri tarafından karşılanan Kaymakam Demir, aileden Cumali’nin durumu hakkında bilgi aldı. Cumali ile de sohbet eden Kaymakam Demir, Cumali’nin gözünde gördüğü ışıltının herkese örnek olması gerektiğini söyledi ve çok mutlu oldu. Cumali ve ailedeki diğer çocuklara hediyeler veren Kaymakam Demir, daha sonra Tepe Mahallesinde down sendromlu minik Yusuf Uçar’ı ziyaret etti. Henüz 1 yaşında olan minik Yusuf ile yakından ilgilenen Kaymakam Demir, kendilerinin üzerine düşen her türlü görevi yapmaya hazır olduklarını söyledi. Kaymakam Demir, sosyal devlet olmanın sorumluluklarını yerine getirmek ve vatandaşlara hizmet için burada olduklarını belirterek, bu tür hastalıkları olan maddi durumu yetersiz ailelerimizi daha da korunup kollanması gerektiğini sözlerine ekledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA