SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Çok kapsamlı fotoğraf sergisi

Çok kapsamlı fotoğraf sergisi
Bu haber 29 Nisan 2019 - 0:00 'de eklendi ve 113 kez görüntülendi.

Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Yılmaz Tuncay tarafından çok kapsamlı fotoğraf sergisi açıldı. Sergide çocukların doğal halleri karelere yansıdı.

İlçemizde Görsel Sanatlar Öğretmeni, Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Yılmaz Tuncay tarafından geleneksel fotoğraf sergisi açıldı. Kaymakam Nazlı Demir, Belediye Başkan Vekili Celal Çelik, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ahmet Seyhun tarafından açılışı gerçekleştirilen sergide, 120 fotoğraf yer aldı.

Sergi öncesi Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini gezen Kaymakam Demir, Okul Müdürü Gökhan Yılmaz’dan okul hakkında bilgi aldı.

Kaymakam Demir ve beraberindekiler, Yiyecek ve İçecek bölümü öğrencilerinin hazırladığı açık büfe kahvaltısına katıldıktan sonra Müdür Yardımcısı Yılmaz Tuncay´ın sergisinin açılışını gerçekleştirerek, fotoğrafları tek tek inceledi. Aynı zamanda Çocuk Gelişimi bölümü öğrencilerinin hazırlamış olduğu oyuncak sergisini ziyaret eden Kaymakam Demir ve beraberindekiler, öğrencilerin hazırlamış olduğu gösteriyi de izledi.

Kaymakam Nazlı Demir, amaçlarının iyi bir nesil yetiştirmek,  gerekli tüm imkânları devletin sunduğunu, bu doğrultuda çalışarak ilçenin eğitimdeki başarı çıtasını daha iyi yerlere getirme hedefinde olduklarını belirterek, öğrencilerin de bu imkânlar doğrultusunda hedeflerini yüksek tutması gerektiğini söyledi. Öğrencilere başarılar dileyen Kaymakam, Müdür Yardımcısı Tuncay’ı tebrik etti.

Müdür Yardımcısı Yılmaz Tuncay da şimdiye kadar çalıştığı okullardaki öğrencilerin doğal hallerini fotoğraf karesine aldığını belirterek, şöyle konuştu;

“Gürüz, Atatürk ve Dilekpınar Ortaokullarında çalıştığım dönemde çocukların sosyal çevredeki doğal hallerini fotoğrafladım. Amacım çocukların o doğal hallerini ortaya çıkarmaktı. 20 yıldır hobi olarak fotoğraf çekiyorum. Güzel bir çalışma olduğu düşüncesindeyim. Herkes gelip sergimizi gezebilir. Açılışımıza ilgi gösteren başta Kaymakamımız Nazlı Demir olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.”

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA