SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

ÇPL bu kez Suriyeli aileye yardım etti

ÇPL bu kez Suriyeli aileye yardım etti
Bu haber 03 Şubat 2020 - 0:01 'de eklendi ve 78 kez görüntülendi.

Çermik Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri “Meslek Liseleri Ailelerle Buluşuyor” kapsamında bu kez Suriyeli aileye yardım etti. Öğrenciler, ailenin elektrik ve kaynak işlerini gerçekleştirdi.

Çermik Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Süleyman Karabekiroğlu yaptığı açıklamada, Müdürlük olarak ilçede ve köylerinde fakir ve ihtiyaç sahibi ailelerin elektrik, metal ve kaynak, boyama ve bazı elektronik tamiratları yaptıklarını söyledi.

Çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirten ÇPL Müdürü Karabekiroğlu, ilçe merkezi veya kırsal mahalleler hiç fark etmeksizin öğrencilerin, öğretmenler eşliğinde evleri ve okulları ziyaret ederek tamir ve tadilat işlerini gerçekleştirdiklerini söyledi.

Bu kapsamda bu kez Suriyeli bir aileyi ziyaret eden öğrenciler, elektrik tesisatı, priz ve anahtarlıkları tamir etti. Demir kaynaklarını gerçekleştirdi.

ÇPL Müdürü Karabekiroğlu, ikinci dönemde de çalışmalarına devam ederek aileleri ziyaret edeceklerini, bu çalışmayla hem öğrencilerin uygulamalı olarak dersleri görmelerini sağladığını hem de aileleri mutlu ettiklerini sözlerine ekledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa