SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

ÇPL öğrencileri ilçemizin simgesi Mahro’yu unutmadı

ÇPL öğrencileri ilçemizin simgesi Mahro’yu unutmadı
Bu haber 05 Ocak 2020 - 23:57 'de eklendi ve 271 kez görüntülendi.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın Meslek Liseleri ile ilgili projelerinden olan “Meslek liseleri Aileleri ile buluşuyor” projesi kapsamında Çok Programlı Lisesi öğrencileri, ilçemizin renkli simalarından Muharrem Gümüş (Mahro) unutmadı. ÇPL öğrencileri program kapsamında Saray İlkokulu’nun tamir ve tadilat işlerini de gerçekleştirdi.

Çermik Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Süleyman Karabekiroğlu yaptığı açıklamada, Müdürlük olarak ilçede ve köylerinde fakir ve ihtiyaç sahibi ailelerin elektrik, metal ve kaynak, boyama ve bazı elektronik tamiratları yaptıklarını söyledi.

ÇPL Müdürü Karabekiroğlu, bu kapsamda ilçemizin renkli simalarından Mahro’yu ziyaret ederek evdeki elektrik işlerinin tamir ve tadilatını yaptıklarını söyledi.

Çok Programlı Lisesi Müdürü Karabekiroğlu, ayrıca Saray İlkokulu’nu da ziyaret ettiklerini ve okulun elektrik aksamındaki tamir ve tadilat işlerini gerçekleştirdiklerini belirtti.

Amaçlarının fakir, gariban, kimsesiz ve ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmak olduğunu vurgulayan Müdür Süleyman Karabekiroğlu, “Meslek liselerinin önemiyle ilgili toplumda olumlu bir algı oluşturmak, bunun yanı sıra Devlet-Millet kaynaşmasını kuvvetlendirmek” dedi.

İlçemizin renkli simalarından Muharrem Gümüş ise öğrencilerin kendilerini ziyaret etmesinden mutlu olduklarını, yapılan çalışmaların da olumlu olduğunu belirterek okul yönetimine ve öğrencilerine teşekkür etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa