SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

ÇPL tamir yapacak

ÇPL tamir yapacak
Bu haber 20 Mayıs 2018 - 23:55 'de eklendi ve 250 kez görüntülendi.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın Meslek Liseleri ile ilgili projelerinden olan “Meslek liseleri Aileleri ile buluşuyor” projesi kapsamında çalışmalar ilçemizde de başlatıldı. Amaç, Meslek liselerinin önemini ile ilgili toplumda algı oluşturmak.

Çermik Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Süleyman Karabekiroğlu gazetemize yaptığı açıklamada, Müdürlük olarak ilçede ve köylerinde fakir ve ihtiyaç sahibi ailelerin elektrik, metal ve kaynak, boyama ve bazı elektronik tamiratları yapma kararı aldıklarını söyledi.

Önümüzdeki yıl aktif olarak söz konusu proje kapsamında çalışma yapacaklarını bildiren ÇPL Müdürü Karabekiroğlu, bu kapsamında ilk olarak Tepe mahallesinde oturan Hasret Çınar’ın evindeki elektrik tesisatıyla ilgili tamirat yaptıklarını belirtti.

Amaçlarının fakir, gariban, kimsesiz ve ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmak olduğunu vurgulayan Müdür Süleyman Karabekiroğlu, “Meslek liselerinin önemiyle ilgili toplumda olumlu bir algı oluşturmak bir diğer amacımız. Bunun yanı sıra Devlet-Millet kaynaşmasını kuvvetlendirmek” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa