SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Çüngüş’te yıllardır kanayan yaraya parmak basıldı

Çüngüş’te yıllardır kanayan yaraya parmak basıldı
Bu haber 24 Ağustos 2020 - 8:21 'de eklendi ve 184 kez görüntülendi.

Karakaya Barajının hemen yanı başında bulunan ve yıllardır hizmet alamayan mahallenin imdadına Belediye Başkanı Suat Akmeşe yetişti.

Yıllardır hizmete hasret olan Çüngüş’ün Camiisuk mahallesinde yapılan çalışmalarla, mahalle adeta yepyeni bir görünüme kavuştu. Belediye Başkanı Ali Suat Akmeşe, çalışmaları yerinde takip ederek yetkililerden bilgi aldı. Vatandaşlar da yapılan hizmetten dolayı Belediye Başkanı Akmeşe’ye teşekkür etti.

Çüngüş’ün çehresini değiştirmek için kısıtlı imkanlarla çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı Ali Suat Akmeşe, taraflı tarafsız herkesin takdirini toplamaya devam ediyor.

Baraj Caddesi içerisinde yer alan Camiisuk mahallesinde çalışmalar yürüten belediye ekipleri, mahallenin 590 metre kanal ark ve betonarme büz döşeme işini tamamladı. Yapılan çalışmanın ardından yol genişletme çalışmaları ile yolun genişliği iki katına çıkarıldı.

Çüngüş Belediye Başkanı Ali Suat Akmeşe; “Kısıtlı imkanlarla ilçemizin eksiklerini gidererek, ilçemizin her alanda rahata, huzura kavuşması ve güzel görünmesi noktasında vatandaşlarımızın rahat bir yaşam sürdürebilmesi için bütün birimlerimiz ile kesintisiz hizmet sunuyoruz. Emeği geçen bütün mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Vatandaşlarımıza imkanlarımız dahilinde hizmetimizi kesintisiz olarak sürdürmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa