SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

DEVA Partisi örgütleniyor

DEVA Partisi örgütleniyor
Bu haber 03 Ağustos 2020 - 6:26 'de eklendi ve 691 kez görüntülendi.

DEVA Partisi Diyarbakır’da örgütleniyor. DEVA Partisi Kurucu heyetinde hemşerimiz Recep Akdağ da yer alıyor. Akdağ, Eylül’de büyük kongrenin yapılmasını hedefliyoruz dedi.

Eski bakan Ali Babacan’ın genel başkanlığını yaptığı Demokrasi ve Atılım Partisi’nin (DEVA) il ve ilçe teşkilatlanma çalışmaları sürüyor. Bu kapsamda Diyarbakır kurucu teşkilatı oluştu. Kurucu İl Başkanlığını Cihan Ülsen’in yer aldığı yönetimde kurucu başkan yardımcılarından biri hemşerimiz Recep Akdağ oldu.

DEVA Partisi Kurucu İl Başkan Yardımcısı Recep Akdağ, gazetemizi ziyaret ederek Gazetemiz Kurucusu Bülent Boztepe ile bir araya geldi. Akdağ, hızlı bir oluşum içinde olduklarını ve siyasete yeni bir soluk getireceklerini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü;

“Partimizin seçime girme yeterliliğini kazanması için seçim tarihinden 6 ay önce 41 ilde örgütlülüğünü tamamlaması ve büyük kongreyi yapması gerekiyor. Biz de bu kapsamda Diyarbakır’da teşkilatımızı kurarak görevimize başladık. İlçe atamaları için bugün listeler oluşturulacak. Yapılacak değerlendirmelere göre ilçe başkanları belirlenecek. İlçemiz henüz bu listeye dahil edilmedi, çünkü ilçe başkanlığını almak için aşırı bir talep var. Biz halkla iç içe olacak, onların sorunlarını kendi sorunu edecek yöneticiler arıyoruz. Partimiz siyasete yeni bir soluk getirecek. Sadece Diyarbakır’da değil, Türkiye genelinde partimize büyük rağbet var.”

Gazetemiz Kurucusu Bülent Boztepe de Recep Akdağ’a da yeni görevinde ve çalışmalarında başarılar diledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA