SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Dicle Elektrik’ten hasta çocuklara moral ziyareti

Dicle Elektrik’ten hasta çocuklara moral ziyareti
Bu haber 14 Şubat 2021 - 23:58 'de eklendi ve 45 kez görüntülendi.

Dicle Elektrik Müşteri Memnuniyeti Merkezi (3M) yöneticileri, Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü ile yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında Gazi Yaşargil Hastanesi’nde tedavi gören çocukları ziyaret ederek hediyeler verdi.

Dicle Elektrik Müşteri Memnuniyeti Merkezi (3M) yöneticileri, Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü ile yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında Gazi Yaşargil Hastanesi’nde yatarak tedavi gören hasta çocukları ziyaret ederek “Enerjik Hikayeler” isimli çocuk kitapçığı ve oyuncak hediye etti.

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Merkezi Müdürü Rıdvan Çatır, Tarımsal Sulama Müdürü Şeref Korhan ve Müşteri Memnuniyeti Merkezi Yöneticisi Serdar Demircan’dan oluşan yöneticiler, Gazi Yaşargil Hastanesi’ne giderek Hastane Başhekimi Dr. Muhammed Asena’yı ziyaret ettiler. Yöneticiler beraberlerinde getirdikleri 500 adet çocuk kitabıyla hediye oyuncakları burada görevlilere teslim etti.

“Sosyal projelerimize devam edeceğiz”

Başhekim Dr. Asena’nın eşlik ettiği yöneticiler birlikte hastanenin Çocuk Hastalıkları Bölümü’ne geçtiler. Burada yatarak tedavi gören çocukları tek tek ziyaret ederek kitap ve oyuncaklarını dağıttılar.

3M Müdürü Rıdvan Çatır, çocuklara yönelik sosyal sorumluluk projelerine öncelik verdiklerine dikkat çekerek, “Çocuklar sadece kendi ailelerinin değil hepimizin göz bebeği. Onların bir gülüşü her şeye değer. Doktorlarımız, tedavi sürecinde morallerinin yüksek olmasının çok önemli olduğunu söylüyorlar. Biz de çocuklarımıza bir parça moral vermeyi hedefledik” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa