SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Dilekpınar Mahallesi daha sağlıklı oldu

Dilekpınar Mahallesi daha sağlıklı oldu
Bu haber 28 Ekim 2019 - 0:16 'de eklendi ve 96 kez görüntülendi.

Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu’nun talimatıyla Dilekpınar’ın atık su sorunu çözüldü. Mahalle sakinleri Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu’na teşekkür etti.

İlçemize bağlı Dilekpınar Mahallesinde su kaynaklarını kirleten ve halk sağlığı açısından risk oluşturan atık sular, Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu’nun talimatıyla kanalizasyon sistemine bağlanarak çevre ve insan sağlığının korunması sağlandı.

Kaymakam Nazlı Demir, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’na kırsal mahallelerin durumlarını rapor ettiklerini, bu doğrultuda da acil çözülmesi gereken ve ciddi sağlık tehdidi içeren Dilekpınar Mahallesinin sorunun Vali Güzeloğlu’nun talimatıyla kısa sürede çözüme kavuştuğunu söyledi.

Kaymakam Demir, ilçe halkı adına Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu’na teşekkür ederken, raporlar doğrultusunda diğer mahallelerin de sorunlarının çözüme kavuşacağını sözlerine ekledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa