SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Diyar Masa Ekipleri ilçemizde vatandaşlarla buluştu

Diyar Masa Ekipleri ilçemizde vatandaşlarla buluştu
Bu haber 02 Temmuz 2018 - 0:28 'de eklendi ve 105 kez görüntülendi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı bünyesinde görev yapan Diyar Masa Gezici Ekipleri, ilçemizde ve komşu ilçemiz Çüngüş’te açtığı stantlarda Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını tanıtıyor, vatandaşların sorunlarına çözüm arıyor.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı bünyesinde görev yapan Diyar Masa Gezici Ekipleri, yeni bir çalışma başlattı.

Kent merkezindeki sorunların çözümü için muhtarlıklar başta olmak üzere mahallelerde vatandaşları ziyaret eden Büyükşehir Belediyesi, dış ilçelerde açtığı stantlarla da kırsal kesimlerde yaşayan vatandaşlara ulaşarak sorunlarına çözüm arıyor.

Lice ile Kulp’tan sonra ilçemizde ve Çüngüş’te çalışmalarını sürdüren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı Diyar Masa Gezici Ekipleri, açtığı stantlarda Büyükşehir Belediyesi’ni tanıtan dergi, broşür vb. çeşitli materyaller bulunduruyor. Vatandaşların ziyaret ettiği stantlarda sorunları not eden ekipler, Büyükşehir Belediyesi’nin ilgili birim amirlerine iletiyor.

Büyükşehir Belediyesi Diyar Masa Gezici Ekipleri, tüm ilçelerde vatandaşlarla buluşarak vatandaşların sorunlarına çözüm aramaya devam edecek.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa