SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

DİYMED Üyelerine İndirimli Tedavi Hizmeti

DİYMED Üyelerine İndirimli Tedavi Hizmeti
Bu haber 29 Aralık 2019 - 23:47 'de eklendi ve 74 kez görüntülendi.

Batı Hastanesi ile imzalanan protokolle, Diyarbakır Yerel Medya Derneği üyeleri ve bakmakla yükümlü olduğu yakınlarına indirimli tedavi hizmeti verilecek

 

Diyarbakır Yerel Medya Derneği (DİYMED) ile Batı Hastanesi arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokolle, DİYMED üyeleri ve bakmakla yükümlü olduğu yakınlarına yüzde 20 indirimli tedavi hizmeti sunulacak.

DİYMED Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Kaplan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Batı Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Servet Külahçıoğlu ile Mali ve İdari İşler Müdürü Eşref Kızılkaya’yı ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.

Batı Hastanesi Mali ve İdari İşler Müdürü Eşref Kızılkaya, yerli sermaye ve yerli marka olarak, yaklaşık 9 ay önce 14 bin metrekare kapalı alanda ve her branştan hekimle, Diyarbakırlı hemşerilerine hizmet vermeye başladıklarını söyledi.

Batı Hastanesi olarak birinci önceliklerinin Diyarbakırlılara kaliteli ve eksiksiz hizmet sunmak olduğunu, bunun içinde sürekli olarak personellerine hizmet içi eğitim verdiklerini belirten Kızılkaya, şöyle dedi:

“Hastanemiz cihaz bakımından tam donanımlıdır. Tüm branşlar da doktorlarımız halkımıza en iyi hizmeti sunmaktadır. Ayrıca 275 dolayında istihdam da sağlıyoruz. Bir Diyarbakır markası olarak kısa sürede halkımızın takdirini görmek hizmet anlayışımızı daha da yukarılara çıkarmamıza vesile oluyor.”

-Yüzde 20 indirim sağlanacak

Batı Hastanesi Mali ve İdari İşler Müdürü Kızılkaya, medya ile işbirliğine büyük önem verdiklerini de ifade ederek, “Medyanın halkımıza ulaşmamız bakımından tanıtımları bizim için çok önemli ve değerlidir. Bu bizim için bir itici güç olmaktadır. Ayrıca medyadaki yapıcı eleştiriler de bize yol gösterici oluyor. Dolayısıyla medya ile işbirliğini geliştirmek istiyoruz. Bu protokolle, Diyarbakır Yerel Medya Derneği üyeleri ve bakmakla yükümlü olduğu yakınlarına yüzde 20 indirim sağlıyoruz. Protokolümüz, her iki tarafa da hayırlı uğurlu olsun” dedi.

-DİYMED Yönetim Kurulu Başkanı Kaplan

DİYMED Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Kaplan da, Batı Hastanesi’nin kısa sürede Diyarbakırlılar tarafından büyük ilgi gördüğünü ve bunda sundukları kaliteli sağlık hizmetinin büyük etkisi bulunduğunu belirterek, “Bizlerde Diyarbakır Yerel Medya Derneği olarak, Batı Hastanesi’nin kalitesinden üyelerimizi yararlandırmak için işbirliği protokolü imzaladık. Dernek olarak, özellikle üyelerimize yönelik çalışmalarımıza hız veriyoruz. Yeni anlaşma ve çalışmalarımız var. Bunları yakında kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA