SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Duyarsız Anne-Baba da var

Duyarsız Anne-Baba da var
Bu haber 01 Aralık 2019 - 23:41 'de eklendi ve 112 kez görüntülendi.

-Kaybolan çocuğa esnaf sahip çıktı

 

Duyarsız anne baba da var. Çarşı içerisinde uzun süre kendi başına dolaşan çocuğa esnaf sahip çıktı. Esnafların aldığı yiyecekle karnını doyurduğu 2-3 yaşındaki minik kız, çağrılan polis amcalarına teslim edildi.

Her konuda duyarlı olan ilçemiz esnafı, çok önemli bir olaya daha imza attı. Her gün olumsuz haberlerle karşılaştığımız yaşamda, duyarsız anne ve babasını kaybeden küçük kız, esnafların dikkati sonucu koruma altına alındı.

Çarşıda yaklaşık 2-3 saat boyunca bir aşağı bir yukarı dolaşan kız çocuğuna dikkat çeken Arasa Esnaflarından Ferat Bozkurt, ismini söyleyemeyen kız çocuğuna yiyecek alarak karnını doyurduktan sonra durumu polise bildirdi.

Olay yerine gelen güvenlik güçleri sevimli kızı alarak Emniyet Amirliğine götürdü. Burada yapılan araştırma sonucu ailesi bulunan küçük kız, ebeveynlerine teslim edildi.

İlçede her konuda duyarlı olan kayıp çocuklara sahip çıkan, bulunan paraları hak sahiplerine teslim eden esnaf ve vatandaşlar takdir edilirken, duyarsız anne-babaların çocuklarına sahip çıkmada daha dikkatli olmaları gerektiği belirtiliyor.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa