SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Eker Çüngüş’te vatandaşlarla bir araya geldi

Eker Çüngüş’te vatandaşlarla bir araya geldi
Bu haber 20 Eylül 2021 - 10:40 'de eklendi ve 45 kez görüntülendi.

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehmet Mehdi Eker, Meclis’in tatile girmesiyle birlikte seçim bölgesi Diyarbakır’a geldi. Komşu ilçemiz Çüngüş’e gelen ve vatandaşlarla bir araya gelip onlarla sohbet etmenin kendisi için en büyük tatil olduğunu ifade eden Eker, “AK Parti bir hizmet partisidir. İşi hizmet gücü millettir” dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’nin tatille girmesiyle seçim bölgesi Diyarbakır’a gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık eski bakanı AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehmet Mehdi Eker, önce İl Başkanlığı ziyaretinin ardından merkez ilçe olmak üzere diğer İlçeleri ziyaret etti.

Sur, Bağlar, Yenişehir ve Kayapınar İlçe Başkanlıklarını ziyaret eden Mehdi Eker, beraberinde Milletvekili Oya Eronat, Ebubekir Bal, İl Başkanı Şerif Aydın ve diğer teşkilat üyeleriyle  Ergani, Dicle, Kocaköy, Çüngüş ve Eğil’e de gitti. Her gün en az üç ilçe ziyareti yapan Eker, burada ilk olarak esnafları geziyor ardından teşkilat binalarında partililerle buluşuyor.

Eker ve beraberindekiler, kısa bir süre önce AK Parti’ye katılan Çüngüş Belediye Başkanı Ali Suat Akmeşe’yi makamında ziyaret etti. Başkan Akmeşe’den belediye çalışmaları hakkında brifing alan Eker, Hükümet olarak Çüngüş’ü kalkındırmak için destek vereceklerinin altını çizdi.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Akmeşe, Çüngüş’ün hizmete aç bir ilçe olduğunu, bu konuda destek beklediklerinin altını çizdi.  Eker, daha sonra da ilçe halkıyla kıraathanelerde bir araya gelip hem sohbet ederek, sorun ve sıkıntılarını dinledi.

“VATANDAŞIMIZLA BİR ARAYA GELMEMİZ BİZİM İÇİN EN BÜYÜK TATİLDİR”

Vatandaşlarla bir araya gelip onlarla hasbihal etmenin kendisi için en büyük tatil olduğunu kaydeden AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehmet Mehdi Eker, “AK Parti bir hizmet partisidir. İşi hizmet gücü millettir. Geçmişte buralara seçimden seçime gelinirdi. Bu geleneği biz bozduk. Her daim halkımızla iç içeyiz. Yarın seçim varmış gibi sahadayız. Arkadaşlarımızla birlikte ilçe ilçe dolaşıyoruz vatandaşlarımızı dinliyoruz. Halkımızın gösterdiği ilgi ve teveccüh bizi mutlu ediyor ve hizmet aşkımızı artırıyor’’ dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa