SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Ekonomiye yönelik değerlendirme toplantısı

Ekonomiye yönelik değerlendirme toplantısı
Bu haber 06 Temmuz 2020 - 6:22 'de eklendi ve 79 kez görüntülendi.

Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, Diyarbakır’ın her alanda geliştirilmesine yönelik yapılan çalışmaların görüşüldüğü bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıya Vali Karaloğlu’nun yanı sıra; Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Muhsin Eryılmaz, Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Hasan Maral, DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ve Yönetim Kurulu üyeleri ile çeşitli Odaların başkanları, ilgili kamu kurum müdürleri ve Dicle Üniversitesinden temsilciler katıldı.

Diyarbakır’ın ekonomik durumunun da ele alındığı toplantıda Vali Karaloğlu’na DTSO’nu faaliyetleri, bugüne kadar yapılan çalışmalar ve güncel durum hakkında bir sunum gerçekleştirildi.

DTSO ve bağlı Odaların Diyarbakır’da yürüttüğü çalışmalar, yapılması planlanan yatırımlar hakkında yetkililerden bilgi alan Vali Karaloğlu, toplantıya katılanlarla Diyarbakır’ın sanayi alanındaki gelişimiyle birlikte ticaret hacminin artırılmasına yönelik yapılabilecekler ve teknolojik altyapının geliştirilmesini içeren görüş alışverişinde bulundu.

Toplantı sonunda, Vali Karaloğlu’na, DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya tarafından Diyarbakır’ı resmeden bir tablo hediye edildi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA