SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Eksikleri yerinde belirliyor

Eksikleri yerinde belirliyor
Bu haber 29 Ekim 2018 - 0:14 'de eklendi ve 146 kez görüntülendi.
  • Kaymakam Nazlı Demir, Gürüz Mahallesinde okul, karakol ve camide inceleme yaptı…

 

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, kırsal mahalleleri ziyaret ederek sorunları yerinde tespit ediyor. Kaymakam Demir, Gürüz Mahallesinde okul, karakol ve camide inceleme yaptı.

Hane ziyaretleri ve kırsal mahallelere yaptıkları gezilerle kısa sürede vatandaşların takdirini kazanan Kaymakam Demir, Gürüz Mahallesine giderek incelemelerde bulundu. İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Seyhun ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan’ın eşlik ettiği ziyarette, Kaymakam Demir, öğrencilerle, vatandaşlarla ve askerlerle bir araya geldi.

Gürüz Mahallesi’nde, Gürüz Muhtarı Süleyman İpek, Ağaçhanlı Muhtarı Cuma Ağaçhanlı ve vatandaşlar tarafından karşılanan Kaymakam Demir ve beraberindekiler, ilk olarak Gürüz Ortaokulunda incelemelerde bulundu. Öğrencilerle sohbet eden ve kendilerinden bir isteklerinin olup olmadığını soran Kaymakam, okulda görev yapan öğretmenlerle de bir araya gelerek eksiklikleri belirledi. Kaymakam Demir, belirlenen eksikliklerin en kısa sürede giderilmesi için İlçe Milli Eğitin Müdürü Murat Bozdoğan’a talimat verdi.

Daha sonra Gürüz Camisi ve devam eden taziye evini de gezen Kaymakam Demir ve beraberindekiler, çalışmalar hakkında Gürüz Muhtarı Süleyman İpek’ten bilgi aldı.

Ziyaret kapsamında son olarak Gürüz Jandarma Karakolunu ziyaret eden Kaymakam Nazlı Demir ve beraberindekileri, Gürüz Karakol Komutanı ve uzman erbaşlar karşıladı.

Vatanı canları pahasına koruyan komutan ve askerlerle sohbet eden Kaymakam Demir, vatanın gözbebekleri olan askerlerimize görevlerinde başarılar dileyerek Gürüz Mahallesinden ayrıldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa