SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

“Elinizi vicdanınıza koyarak oy verin”

“Elinizi vicdanınıza koyarak oy verin”
Bu haber 10 Şubat 2019 - 23:57 'de eklendi ve 340 kez görüntülendi.
  • “Çermik artık değişim istiyor”

 

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Sehit Kaya, vatandaşların ellerini vicdanına koyarak oy vermelerini ve Çermik’in artık değişim istediğini söyledi.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Saadet Partisi’nden Belediye Başkan Adayı olan Sehit Kaya, gazetemizi ziyaret ederek açıklamalarda bulundu. Saadet Partili Kaya, yola çıktıklarında vatandaşların gösterdiği desteğin kendilerine güç verdiğini belirterek şöyle konuştu;

“Biz, gittiğimiz her yerde vatandaşlarımıza diyoruz ki, kime oy verirseniz verin ama bu oyu kullanırken elinizi vicdanınıza koyup öyle kullanın. Bu memlekete kimin hakkaniyetli hizmet edeceğine inanıyorsanız gidip oyunuzu ona verin.”

Bu yola çıktıklarında vatandaşların kendilerine büyük destek verdiklerini de belirten Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Kaya;“Vatandaşların teveccühünün bizlere yönelik olması, destekleri bu yola çıkmamızda en büyük neden oldu ve onların destekleri gerçekten bize büyük güç veriyor. Çermik’in kaderinin değişeceğine inanıyoruz. Vatandaşın yaklaşımı da bize bunu gösteriyor. Artık Çermik’te değişim zamanı geldi diyoruz ve gittiğimiz her yerde de bize bunu söylüyorlar. İlçemizin yarınları, bugünlerinden daha güzel olacak. Biz Çermik’te değişim zamanı sloganı ile yola çıktık ve bu değişimi gerçekleştireceğimize inanıyorum” dedi.

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA