SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

“Elli yılda yapılmayan hizmetleri yaptık”

“Elli yılda yapılmayan hizmetleri yaptık”
Bu haber 26 Kasım 2018 - 0:10 'de eklendi ve 251 kez görüntülendi.
  • “Belediyenin görevinin halka hizmet olduğunu gösterdik”

 

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, muhtarlarla bir araya geldi. Elli yılda yapılmayan hizmetleri kendilerinin yaptıklarını söyleyen Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, belediyenin görevinin halka hizmet olduğunu gösterdiklerini söyledi.

İlçemizde bir lokantada ilçe merkez ve kırsalındaki muhtarlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, muhtarların sorunlarını dinlemek ve yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmek için toplantı gerçekleştirdi.

İki yıllık görev sürelerinde elli yılda yapılmayan hizmetleri yaptıklarını söyleyen Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu sözlerini şöyle sürdürdü;

“Gönül ister ki her köyümüze hizmet götürelim. Birkaç köy dışında el atmadığımız köy kalmadı. Parke taşından, mıcırına, taziye evinden, camiye kadar az çok demeden imkanlarımız ölçüsünde yardım ettik. Hep birlikte köylerimizi güzelleştirdik. Bizim özümüz de sözümüz de birdir. Sizlerle iki yılda yaptıklarımız ortadadır. İçme suyu, doğal gaz, parklar, kaplıcalar elli yıllık hizmeti yaptık.

Eksiklerimiz yok mudur? Elbette vardır, biz de bu eksiklerimizi belirlemek için bir araya geldik. Makamlar gelip geçicidir. İlçemizin ve bizim hakkımıza hayırlı ise bu koltuk bize nasip olsun. Biz asıl sorunlarımızı çözdük. Benim vatandaşım asbestli borulardan su içiyordu. Diyarbakır bölgesinde, köylerde ilk parke taşı çalışmalarını başlatan bizim belediyemizdir. Hep birlikte inşallah Çermik’i daha güzel yerlere taşıyacağız.”

Belediye Başkanı Karamehmetoğlu’nun konuşmasının ardından muhtarların sorunları dinlendi, yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa