SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Engelli öğrenciler sevindirildi

Engelli öğrenciler sevindirildi
Bu haber 10 Aralık 2017 - 23:46 'de eklendi ve 89 kez görüntülendi.

İlçemiz Kale Ortaokulu’nda eğitim gören engelli öğrenciler 3 Ararlık Dünya Engelliler Günü’nde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından sevindirildi.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan, Kale Ortaokulu özel eğitim sınıfını ziyaret ederek öğrenciler ile bir araya geldi.

Bu anlamlı günde öğrenciler ile birlikte olmak için öğrencilerle bir araya geldiğini ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan şöyle konuştu;

“herkes birer engelli adayı olduğunu unutmamalıdır. İlçemizdeki tek engelli sınıfındaki güzel çocuklarımız ile bir araya gelerek bu özel günde onların yanında olmak istedik. Sadece bugün değil her zaman hem okul yönetimimiz hem öğretmenlerimiz hem de bizler, çocuklarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve kendilerine en iyi eğitimi vermek için çabalıyoruz. Sadece bizler değil, aynı zamanda duyarlı vatandaşlarımızın da engelliler ile bir araya gelerek sevindirmeliyiz.”

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan, öğrenciler ile bir süre sohbet etti ve oyunlar oynadı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Bozdoğan, öğrencilere verdiği hediyeler ile program sona erdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA