SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Erdoğan; “Millet Bahçesi proje aşamasında”

Erdoğan; “Millet Bahçesi proje aşamasında”
Bu haber 12 Temmuz 2021 - 9:06 'de eklendi ve 119 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çermik Millet Bahçesi’nin proje aşamasında olduğunu söyledi.

Yapılan yatırımların toplu açılışı için Diyarbakır’a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ilçemizde yapılacak olan millet bahçesi hakkında da açıklamalarda bulundu.

Çukur Mahallesi Kumludere mevkiinde 21 dönümlük alana yapılması planlanan Millet Bahçesinin proje aşamasında olduğunu belirterek, projenin tamamlanmasının ardından en kısa sürede çalışmalara başlanacağını söyledi.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu da ilçemizde yapılacak olan Millet Bahçesi için 21 dönümlük arazinin hazır olduğunu belirterek, vatandaşların ihtiyaç duyduğu bu projenin gerçekleşeceği müjdesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilmesinin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, “belirlediğimiz alan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylandı. Cumhurbaşkanımızda Diyarbakır’da yaptığı açıklamada proje aşamasında olduğunu belirterek bu projenin hayata geçirileceği müjdesini verdi. Proje aşaması tamamlandıktan sonra Çevre ve Şehircilik Bakanlığı çalışmalara başlayacak.

Vatandaşlarımız yeşilin ve doğanın içinde mükemmel bir alana kavuşacaklar” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, “Çermik şehir geçişinin yapımının tamamlandığı müjdesinin Erdoğan tarafından verildiğini belirterek Liderimiz Recep Tayip Erdoğan’a, Çermik için götürdüğümüz hiçbir projeyi geri çevirmediği için teşekkür ediyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, Erdoğan başkanlığında düzenlenen genişletilmiş il danışma meclisi toplantısına katıldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA