SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

Esnaf ziyaretlerini sürdürüyor
Bu haber 15 Nisan 2019 - 0:07 'de eklendi ve 82 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Kaymakam Demir, yaptığı sohbetlerde esnafların sorunlarını dinliyor, gönül birliği kuruyor.

Sık sık esnaf ve halk ziyaretleri gerçekleştiren Kaymakam Nazlı Demir, bu kez de İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Seyhun, Emniyet Amiri Vekili Komiser Mehmet Karademir ile beraber ilçe merkezindeki esnafları ziyaret etti.

Her fırsatta gerek ilçe merkezi olsun gerekse de kırsal mahalle olsun ziyaretlerini sürdüren, hanelere ziyaret gerçekleştiren Kaymakam Nazlı Demir, yaptığı ziyaretlerde vatandaşın sıkıntılarını bire bir dinlerken, aynı zamanda sorunları yerinde de tespit ediyor. Kaymakam Demir’in yaptığı ziyaretler halkın ve esnafın da takdirini kazanıyor.

Kaymakam Nazlı Demir, gerek esnaf ziyaretleri olsun gerekse vatandaşları bundan sonra da devam edece, her zaman esnafımızın ve vatandaşımızın yanında olacağız. Esnaflarımızın huzurlu ve mutlu bir şekilde daha rahat çalışabilmesi için gereken tüm desteğin sağlanacağını belirtti. Bununla birlikte istihdamın da artacağını belirten Kaymakam Demir, istihdam ile birlikte vatandaşın refah seviyesinin de yükseleceğini ve ilçemizin daha da mutlu olacağını söyledi.

Vatandaşlar da Kaymakam Nazlı Demir’in ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Vatandaşlar, her an Kaymakamımızla bir yerde karşılaşabiliyoruz. Bu da bizi mutlu ediyor, bir yöneticinin halkla iç içe olması, samimi sohbeti bizleri gerçekten mutlu ediyor şeklinde konuştular.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA