SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Farklı günlerde 600 gram uyuşturucu madde ele geçirildi

Farklı günlerde 600 gram uyuşturucu madde ele geçirildi
Bu haber 03 Şubat 2020 - 0:08 'de eklendi ve 73 kez görüntülendi.

Belediyede temizlik işçisi yapan kişi işten atıldı, gözaltına alınan 6 kişi serbest bırakıldı

 

İlçemizde bir hafta içinde 600 gram uyuşturucu maddesi ele geçirildi. Uyuşturucu ile yakalanan 6 kişi serbest bırakıldı

Edinilen bilgiye göre, devriye gezen güvenlik güçleri, Çukur Mahallesinde durumundan şüphelendikleri M. K.’yı durdurarak arama yaptı. Yapılan arama neticesinde M.K.’nın üzerinde bir miktar esrar maddesi bulundu. M.K.’nın bulunduğu yerde de arama yapan güvenlik güçleri, çimento kağıtlarına sarılı 260 gram ve 213 gram uyuşturucu madde buldu. M.K. ifadesi alınmak üzere Emniyet Amirliğine götürüldü. Burada alınan ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Yine Tepe Mahallesinde devriye gezen güvenlik güçleri şüphe üzerine durdurdukları ve belediyede temizlik işçisi olduğu belirlenen A.Y’nin üzerinde yapılan aramada bir miktar uyuşturucu maddesi bulundu. A.Y. ifadesi alınmak üzere Emniyet Amirliğine götürüldü ve alınan ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Belediyede temizlik işçisi olarak çalıştığı öğrenilen A.Y’nin işine son verildi.

Çukur Mahallesinde de devriye faaliyetlerini arttıran güvenlik güçleri Bande Sokak’ta şüphe üzerine durdurdukları M.O’nun üzerinde yapılan aramada bir miktar uyuşturucu maddesi ele geçirdi. M.O ifadesi alınmak üzere Emniyet Amirliğine götürüldü. Burada alınan ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Yine Çukur Mahallesinde devriye gezen güvenlik güçleri şüphe üzerine durdurdukları M.K’nın üzerinde yapılan aramada 88 gram uyuşturucu maddesi ele geçirdi. M.K ifadesi alınmak üzere Emniyet Amirliğine götürüldü. Burada alınan ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Tepe Mahallesinde devriye gezen güvenlik güçleri şüphe üzerine durdurdukları T.G’nin üzerinde yapılan aramada bir miktar uyuşturucu maddesi bulundu. T.G. ifadesi alınmak üzere Emniyet Amirliğine götürüldü ve alınan ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Çukur Mahallesinde devriye gezen güvenlik güçleri şüphe üzerine durdurdukları E.K’nın üzerinde yapılan aramada bir miktar uyuşturucu maddesi ele geçirdi. E.K ifadesi alınmak üzere Emniyet Amirliğine götürüldü. Burada alınan ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa