SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Fırsatçılara geçit yok

Fırsatçılara geçit yok
Bu haber 30 Mart 2020 - 0:13 'de eklendi ve 179 kez görüntülendi.
  • ADEM’de maske üretimine başlandı

 

İlçemiz Aile Destek Merkezi tarafından maske yapımına başlandı. Kaymakam Nazlı Demir, fırsatçılara geçit vermeyeceklerini söyledi.

Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Aile Destek Merkezi (ADEM) tarafından maske dikimi çalışmaları başladı. El birliğiyle, ilgili kurumların organize hareketiyle gerçekleştirilen dikimler, ilçemizin maske ihtiyacının fazlasını karşılayacak.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Kaymakam Nazlı Demir, maskeleri kendileri dikerek fırsatçılara geçit vermeyeceklerini belirtti. Kaymakam Demir sözlerini şöyle sürdürdü;

“Bugün birlik, kardeşlik, dayanışma ve yardımlaşma günüdür. Hep birlikte atlatacağımız bu süreçte her daim yanımızda olan Belediye Başkanımız Şehmus Karamehmetoğlu olmak üzere özellikle gece gündüz özveri ile çalışan SYDV Müdürümüz Ebubekir Tekdemir’e, vakıf çalışanlarımıza, İlçe Sağlık Müdürümüz Dr. Fırat Türken’e, Hastane Başhekimimiz Dr. Murat Yıldızhan’a ve tüm sağlık çalışanlarımıza, Halk Eğitim Merkezi usta öğreticilerimize, kurumlarımızdan Vefa İletişim Merkezimizde görevlendirdiğimiz personellerimize ve kurum amirlerimize çok teşekkür ediyorum.

Maskelerin dikimi tamamlandıktan sonra, devlet hastanesine teslim edilecek ve burada dezenfekte işlemi gerçekleştirildikten sonra vatandaşlarımıza, sağlık çalışanlarımıza, görev başındaki memurlarımıza ve esnafımıza ücretsiz dağıtılacak.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA