SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

“Gazetecilik fedakârlıkla yapılan meslektir”

“Gazetecilik fedakârlıkla yapılan meslektir”
Bu haber 13 Ocak 2020 - 0:06 'de eklendi ve 88 kez görüntülendi.
  • Gazeteciler Gününde Kaymakam Demir’den gazetemize ziyaret

 

10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle Kaymakam Nazlı Demir gazetemizi ziyaret ederek günümüzü kutladı. Kaymakam Demir, gazeteciliğin ancak fedakârlık gösterilerek yerine getirilebileceğini söyledi.

10 Ocak Gazeteciler Günün nedeniyle Kaymakam Nazlı Demir, gazetemiz Kurucusu Bülent Boztepe ve Yazı İşleri Müdürümüz Levent Boztepe ile bir araya geldi. Kaymakam Demir, gazeteciler günümüzü kutladı ve gazetecilerin kamu görevi yaptığını vurgulayarak, şöyle konuştu;

“Basın çalışanları günümüz bilgi çağının önemli mesleklerinden birini icra etmektedir. Ulusal basının yanı sıra yerel medya mensupları da kentleri için takdire şayan bir özveri ile etkin görev yapmakta ve kamuoyunu aydınlatmaktadır. Zaman ve mekân mefhumu gözetmeden çalışmayı gerektirmesi sebebiyle zor bir meslek dalı olan gazetecilik, aynı zamanda günümüzün en dinamik ve saygın mesleklerinin başında yer almaktadır.

Toplumun aydınlatılması, bilinçlendirilmesi, halkın talep ve beklentilerinin kamuoyuna iletilmesi, ülkemizde yaşanan başarıların uluslararası platforma taşınması, ilimizin ve ülkemizin tanıtılması gibi pek çok konuda önemli bir kamu görevi üstlenen yerel ve ulusal basınımızın, bundan sonra da aynı özveriyle görevini yerine getireceğine inanıyor ve tüm basın çalışanlarımızın “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak, sağlık ve başarılar diliyorum.”

Gazeteciliğin zor bir meslek olduğunu da vurgulayan Kaymakam Demir, gazetecilik mesleğinin ancak fedakârlık gösterilerek ve işi bilenler tarafından yapılabileceğini sözlerine ekledi.

İlçede yapılacak ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında da bir süre görüş alışverişinde bulunulduğu ziyarette Kaymakam Nazlı Demir, daha sonra gazetemizden ayrıldı.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa