SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Gelincik ve Dravşa yolu parke taşı döşendi

Gelincik ve Dravşa yolu parke taşı döşendi
Bu haber 15 Haziran 2020 - 0:14 'de eklendi ve 197 kez görüntülendi.

Gelincik Dağı ve Dravşa bahçelerine giden yolda Belediye Başkanlığı tarafından başlatılan çalışmalar kapsamında parke taşı döşemesi yapıldı. Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, vatandaşlara en güzel hizmeti vereceklerini söyledi.

Belediye Başkanlığı tarafından Gelincik Dağı ve Dravşa bahçelerine vatandaşların daha rahat gidebilmesi için genişletme çalışması tamamlanarak kilitli parke taşı döşendi.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, vatandaşlara en güzel hizmeti vereceklerini belirterek şöyle konuştu;

“3 bin 500 metrekare parke taşı döşemesi ve bordür çalışması gerçekleştiriyoruz. Bu alanda ara kesimler var, bunların da taş döşemesini yapmayı planlıyoruz. Bu ara yolları da dahil ettiğimizde alan 4 bin metrekareye yükselecek. Bu yol üzerinde bulunan 3 taş duvarın da tadilatını gerçekleştiriyoruz.  Yol için palya açıp genişletme ve taş döşenme çalışmalarının sonuna geldik. Artık vatandaşlarımız, Gelincik Dağı ve dravşadaki bahçelerine daha rahat bir şekilde ulaşacaklar. Biz vatandaşımıza en güzel hizmeti vermek için çalışıyoruz ve çalışmaya devam ediyoruz. Vatandaşımızdan biraz sabretmelerini rica ediyoruz.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa