SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Görev dağılımı yapıldı

Görev dağılımı yapıldı
Bu haber 07 Mayıs 2018 - 0:08 'de eklendi ve 123 kez görüntülendi.

Merkezi Diyarbakır’da bulunan Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu toplanarak görev dağılımı yaptı.

Cemiyet Başkanlığına Mehmet Veysi İpek, Başkanvekilliğine Abdulkadir Konuksever, Genel Sekreterliğe Aytaç Akhan,  Başkan yardımcılıklarına ise Sevda Kaplan ile FelatBozarslan, Saymanlığa Orhan Şener, Üye İşleri Koordinatörlüğüne Mehmet Pişkin, Genel Koordinatörlüğe Ümit Özdal ve Sosyal İşler ve Organizasyonlar Sorumlu yönetim kurulu üyeliğine İhsan Yılmaz oy birliğiyle getirildi.

GGC Yönetim Kurulundan yapılan açıklamada, yapılan genel kurulda, demokrasi kültürünü tüm topluma örnek şekilde yaşatan üyelere teşekkür edilirken, şu görüşlere yer verildi;

“Ayrıca, liste çıkararak bu demokrasi kültürünü şölene dönüşmesine büyük katkı sunan arkadaşlarımızı da kutluyoruz. Her üyenin fikri bizim için önemlidir. Gazeteciler toplumun aynasıdır. Bundan sonrada sizin yol gösteren fikirlerinizle toplumun haber alma özgürlüğü başta olmak üzere Hak ve adalet için birlik ve beraberliğimizle büyük mesafeler kat edeceğiz.

Bu bağlamda, kongremize katıldıktan sonra Hak’kın rahmetine kavuşan cemiyetimizin kurucu üyesi Mahmut Boz nezdinde, ebediyete intikal etmiş tüm kurucu üyeler rahmetle ve minnetle anıyoruz. Hayatta bulunan kurucu üyelerimizi ise şükranla yâd ediyoruz.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA