SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Görev süresi dolan askeri personele veda

Görev süresi dolan askeri personele veda
Bu haber 28 Temmuz 2019 - 23:08 'de eklendi ve 215 kez görüntülendi.

İlçe Jandarma komutanlığında görev yapan 12 rütbeli personelin başka yerlere atanması nedeniyle veda yemeği düzenlendi. İlçe Kaymakamı Nazlı Demir tarafından ataması yapılan personele başarı plaketi verildi.

Düzenlenen törene katılan Kaymakam Nazlı Demir’i, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ahmet Seyhun ve rütbeli personel karşıladı. Kaymakam Demir, vatanın ve milletin bekası için güvenlik güçlerinin ülke için olmazsa olmazlarından biri olduğunu söyledi. Kaymakam Demir, şöyle konuştu;

“İlçemize hizmet eden askeri personellerimiz duruşları, profilleri ve sivil-asker ilişkileri ile bugüne kadar vatandaşlar arasında olumlu bir profil çizmişlerdir. Kendilerine yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Tayini çıkan personeller adına konuşan Karakol Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Murat Akyüz, ilçeden üzülerek ayrıldıklarını ifade ederek, “Görev yaptığımızsüre boyunca kanunların bize verdiği yetki ve sorumluluk içerisinde siz Kaymakamımız, İlçe Jandarma Komutanımız ve mesai arkadaşlarımla görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Bu dönem içerisinde diğer kurumlarımızla uyum içerisinde çalışarak iyi ilişkiler oluşturduk.”

Daha sonra Kaymakam Nazlı Demir ve İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ahmet Seyhun, ilçeye yapmış oldukları hizmetlerden dolayı 12 askeri personele plaket verdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa