SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam
Bülent Boztepe

Gururluyuz…

Gururluyuz…
Bu haber 16 Aralık 2019 - 0:12 'de eklendi ve 89 kez görüntülendi.

İnsanın yaşamında en güzeli başarıyı yakalamak, çok önemlidir. Hele bunu taçlandırmak gurur vericidir.

Geçen hafta işte bu taçlandırdığımız başarıyı, sevdiklerimizle paylaşıp, bizim iyi hizmet verdiğimizin, kamu adına güzel işlere imza attığımızın tescilidir.

Gazetemiz Yazıişleri Müdürü Sevgili Levent Boztepe’yi bir kez daha kutluyorum. İnanıyorum ki bundan sonra da çok güzel haberlere imza atacak, halkın sorunlarını dile getirecek, “Gazeteciliği” halk adına en güzel şekilde yapacaktır.

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti’nin 34’üncüsünü düzenlediği geleneksel “Yılın Gazetecileri” yarışmasında dereceye giren bütün basın mensubu arkadaşlarımızı da kutluyorum.

Ödülün dağıtımında görev alan jüri başta olmak üzere emeği geçen Cemiyet Başkanı M. Veysi İpek’e ve herkese teşekkür ediyorum.

Ödül gecesinde bizleri yalnız bırakmayan ve önemli iki müjde veren Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’na sonsuz teşekkürler ediyorum. Gecemize renk katan Diyarbakır’ın yetiştirdiği büyük sanatçı Bedri Ayseli’ye de teşekkür etmeden geçmek olmaz.

Levent Boztepe’nin başarısını gerek mesajla ve gerekse arayarak tebrik eden, yurt içindeki ve yurt dışındaki hemşerilerimize, çiçek gönderen ve “Ben almış kadar sevinçliyim” diyerek bizleri onurlandıran Kaymakamımız Sayın Nazlı Demir’e, Diyarbakır, İstanbul, Adana Çermikliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlarına sonsuz teşekkür ediyoruz.

Başarıyı alkışlamak çok önemlidir. Bunun değerini bilenlerin ve başarıyı alkışlayanların olduğu da unutulmamalıdır.

İlçenin ilk gazetesi olan ve 17 yılı aşkın süreden beri aralıksız yayınını sürdüren, sosyal medyada da yıllardan beri yer alan Çermik Gazetesi, “Basın İlkeleri” doğrultusunda söz verdiği tarafsız, ilkeleri, halktan yana yayınını sürdürmektedir ve sürdürecektir.

Zaten gazetenin ve onu kamuoyuna sunan gazetecinin görevi de “Halk yararına” yayın yapmak, doğruları ve gerçeği yansıtmaktır.

Hiçbir zaman taraf olmadık ve olmayacağız da. Bu böyle bilinmelidir.

Tekrar başarımızı kutlayanlara teşekkür ediyor, nice başarılara hep birlikte imza atmayı diliyorum.

Görüşmek dileğiyle.

Hoşçakalın…

 

 

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa