SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

“Güzel duygularla ayrılıyorum”

“Güzel duygularla ayrılıyorum”
Bu haber 17 Eylül 2018 - 0:14 'de eklendi ve 332 kez görüntülendi.
  • Kaymakam Olçaş’a veda yemeği düzenlendi

 

İlçemizde iki yıl görev alan Kaymakam Mehmet Şerif Olçaş için veda yemeği düzenlendi. Kaymakam Olçaş, Çermik’ten güzel duygularla ayrıldığını söyledi.

İçişleri Bakanlığı’nın 2018 Yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan ya da hizmet ve mazeretleri gereğince talepte bulunanların değişiminin yapıldığı kararname ile Erzincan Vali Yardımcılığına atanan Kaymakam Mehmet Şerif Olçaş için Belediye Başkanlığı tarafından veda yemeği düzenlendi.

Haburman Köprüsü yanındaki Şelale Park tesislerinde verilen yemeğe, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Seyhun, Cumhuriyet Savcısı Mehmet Kıran, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri, mahalle muhtarları ve esnaflar katıldı.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu; “Sayın Kaymakamım;, sizinle İki yıl boyunca birlikte hem belediye olarak hem de teşkilatımızla koordineli bir şekilde çalıştık. Özellikle kaplıcalarımızın yenilenmesi konusunda GAP Bölge Kalkınma Dairesi Başkanlığı ve Saray hamamının restorasyonunda Vakıflar Müdürlüğü ile yaptığınız temaslar ile ilçemize önemli yapıtların kazandırılmasında büyük emeğiniz olmuştur. İlçem adına teşekkür ediyorum, yeni görevleriniz de başarılar diliyor.Önümüzdeki dönemlerde Vali olarak görmeyi temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.

Kaymakam Mehmet Şerif Olçaş da ilçeden çok güzel duygularla ayrıldığını belirterek, şöyle konuştu;

“İki yıl boyunca elimizden geldikçe ilçeye bir şeyler yapmaya çalıştık. Burada çok güzel dostluklar, arkadaşlıklar edindim. Çok güzel insanlar tanıdım. Eğer benden taraf size hakkım geçmişse helal ediyorum. Sizlerin de bende hakkınız varsa sizlerin de helal etmesini diliyorum. Artık Erzincan’da da bir eviniz var. Ne zaman oraya yolunuz düşerse kapımı çekinmeden çalabilirsiniz. Hepinize bu güzel geceye katıldığınız için tekrar teşekkür ediyorum.”

Kaymakam Olçaş’ın konuşmasının ardından Belediye BaşkanıŞehmus Karamehmetoğlu ve İl Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan, yaptıkları hizmetten dolayı Kaymakam Mehmet Şerif Olçaş’a birer plaket takdim etti.

Törenin ardından Kaymakam Olçaş, programa katılanlara tek tek yolcu ederek teşekkür etti.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa