SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Güzeloğlu; “açılan kurslar çok faydalı”

Güzeloğlu; “açılan kurslar çok faydalı”
Bu haber 08 Ocak 2018 - 0:18 'de eklendi ve 161 kez görüntülendi.

Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nun eşi Ayşe Güzeloğlu, Yenişehir İlçesinde bulunan Aziziye Aile Destek Merkezini ziyaret ederek, açılan kursların çok faydalı olduğunu söyledi.

Ziyarette, Güzeloğlu’na, Diyarbakır Milletvekili M. Galip Ensarioğlu’nun eşi Nermin Ensarioğlu, Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal’ın eşi Nesrin Bal ve Vali Yardımcısı Tuğba Koşal eşlik etti. Ayşe Güzeloğlu’nu Aile Destek Merkezinde Aile Destek Merkezi Genel Koordinatörü Nezihe Kent, Aile Destek Merkezi Müdürü ve kursiyerler karşıladı.

Daha sonra Ayşe Güzeloğlu, kursiyerlerle sohbet etti, kursiyerler Aile Destek Merkezi ile ilgili memnuniyetlerini dile getirdi, açılan kursların son derece faydalı olduğunu, kurslara katılmaktan çok mutlu olduklarını, sunulan imkânlardan dolayı Emine Erdoğan’a teşekkürlerini ilettiler.

Ardından Güzeloğlu; ahşap boyama, giyim atölyesi ve kuaförlük kurslarının verildiği salonları gezerek yapılan çalışmalar hakkında kurs öğretmenlerinden bilgi aldı, çalışmaları inceledi ve Aile Destek Merkezi içerisinde bulunan anaokulunda çocuklarla bir araya geldi.

Kursiyerlerin ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirmesinin ardından, Ayşe Güzeloğlu kursiyerlere başarılar diledi daha sonra kursiyerlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa