SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Güzeloğlu, kadınlarımızla bir araya geldi

Güzeloğlu, kadınlarımızla bir araya geldi
Bu haber 27 Ocak 2019 - 23:59 'de eklendi ve 334 kez görüntülendi.

Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nun eşi Ayşe Güzeloğlu, ilçemizi ve komşu ilçemiz Çüngüş’ü ziyaret etti.

İlk olarak ilçemize gelen Güzeloğlu, Kaymakam Nazlı Demir’i makamında ziyaret etti. Kaymakamlık makamında bir süre sohbet eden Ayşe Güzeloğlu ve Kaymakam Nazlı Demir, ilçede kadınlara yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı ve görüş alışverişinde bulundu.

Yapılan görüşmenin ardından Vali Güzeloğlu’nun eşi Ayşe Güzeloğlu, Aile Destek Merkezleri ziyareti kapsamında Çüngüş’e geçti.

Ziyarette Ayşe Güzeloğlu’na, Çüngüş Kaymakamı Mehmet Durgut’un eşi Hikmet Durgut, Çüngüş Belediye Başkanı Zübeyir Arslanca’nın eşi Çınar Arslanca, İlçe Jandarma Komutanı Ali Bozan’ın eşi Serpil Bozan ve Adem proje koordinatörü Tuba Akdağ eşlik etti.

Aile Destek Merkezine gelen kadınlarla samimi bir sohbet gerçekleştiren Ayşe Güzeloğlu, bilgisayar, bağlama, okuma-yazma, Kur’an kurslarını ve el işi ile dikiş nakış atölyelerini gezerek kursiyerlerle yakından ilgilendi ve yaptıkları çalışmaları inceledi.

Yetkililerden yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldıktan sonra merkezde yapılan çalışmaları inceleyen Güzeloğlu, daha sonra ADEM’de hizmet veren kreşte eğitim gören çocuklar ile yakından ilgilendi. Çocuklara hediyeler de veren Ayşe Güzeloğlu, daha sonra ilçeden ayrıldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA