SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Haberimiz sosyal medyaya taşındı

Haberimiz sosyal medyaya taşındı
Bu haber 28 Eylül 2020 - 8:55 'de eklendi ve 124 kez görüntülendi.
  • Hemşerimiz Usal, Bakan Koca ve Bakan Selçuk’u etiketleyerek haberimizi paylaştı

 

İki hafta önce korona virüs ile ilgili yaptığımız haberi CHP Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı Mahmut Aziz Usal sosyal medyaya taşıdı. Usal, Sağlık Bakanı Koca ve Milli Eğitim Bakanı Selçuk’u etiketleyerek yüz yüze eğitimin virüse takıldığını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Diyarbakır 27. Dönem 1. Sıra Milletvekili Adayı, Kurultay Delegesi ve Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı Mahmut Aziz Usal, iki hafta önce manşetten verdiğimiz “Korona virüs okullara sıçradı” haberimizi sosyal medyaya taşıdı.

İlçemizi ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen ve maske dağıtımı gerçekleştiren CHP Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı Usal, gazetemizi de ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi almıştı.

Korona virüs vakalarının öğretmenler arasında artmasının tehlikeli olduğuna işaret eden Usal, gazetemizdeki haberi de detaylı inceledi. İlçemizden ayrıldıktan sonra haberi sosyal medyaya taşıyan CHP Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı Mahmut Aziz Usal, Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Kaymakamlık, Milli Eğitim Bakanlığı Ziya Selçuk ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı etiketleyerek yüz yüze eğitim virüse takılıyor başlığıyla haberi paylaştı.

Usal, öğretmenlerin hemen karantina sürecine girdiğini bildiklerini, fakat okulların açıldığı bu dönemde öğretmenler arasında vakaların artmasının endişe verici olduğunu ve bunun için gerekli önlemlerin alınması gerektiğini söyledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa