SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Hayırsever hemşerimizden oğlu adına cami

Hayırsever hemşerimizden oğlu adına cami
Bu haber 03 Mayıs 2021 - 0:41 'de eklendi ve 217 kez görüntülendi.

Geçtiğimiz yıl genç yaşta hayatını kaybeden iş insanı hemşerimiz Hakan Bahçeci adına ilçemizde yapılacak olan caminin temel atma töreni gerçekleştirildi.

Kaymakam Ramazan Polat, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu ve vatandaşların katılımıyla dualar eşliğinde temel atma töreni gerçekleştirildi.

Yeni devlet hastanesinin karşısında yapılacak olan caminin o bölgede yaşayan vatandaşların da önemli bir eksikliğini gidermiş olacak.

Kaymakam Ramazan Polat, “değerli hemşerimiz iş insanı Aladdin Bahçeci’nin ilçemiz için değerli katkılar vermesi hepimizi mutlu ediyor. İlçemiz böyle hayırsever hemşerilerimizin katkılarıyla daha güzel yerlere gelecektir. Önce oğlu adına okul yaptıran şimdi de cami yaptıran hemşerimize vatandaşlarımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu da “genç ve kıymetli bir hemşerimizi kaybetmek tabi ki hepimizi derinden üzdü. Fakat aile dostumuz, hayırsever hemşerimiz Aladdin Bahçeci’nin ilçemize kazandırdığı eserlerle rahmetli Hakan’ın ismi ilçemizde sonsuza kadar yaşayacak. Bugün de burada bu bölgenin önemli bir eksikliğini giderecek olan caminin temel atma töreninde bir aradayız. Yüce Allah’tan yapılan hayırlarının kabul görmesini temenni ederim. Rahmetli Hakan’ın da mekanı cennet olsun” şeklinde konuştu.

Kaymakam Ramazan Polat ve Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu daha sonra yapımı devam eden devlet hastanesi ve Hakan Bahçeci adına yapılan 16 derslikli Anadolu Lisesi inşaatı yerinde inceledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA