SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Hayırseverlerden ilçemize bir kütüphane daha

Hayırseverlerden ilçemize bir kütüphane daha
Bu haber 26 Ekim 2020 - 0:11 'de eklendi ve 209 kez görüntülendi.

Hayırsever Selim Pamukcuoğlu ve Bahar Pamukcuoğlu aracılığıyla ilçemize bir kütüphane daha kazandırıldı. Çiftin vefat eden oğulları Metehan Pamukcuoğlu anısına Bayat İlkokuluna yapmış oldukları kütüphanenin açılışı gerçekleştirildi.

Kütüphanenin açılışına; Kaymakam Ramazan Polat, İlçe Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan, okul idarecileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Kütüphanenin açılış kurdelesini kesen Kaymakam Polat, hayırlı uğurlu olmasını temennisinde bulundu. Kitap okumanın yaşı olmadığını belirten Kaymakam Polat, “kitap okumak kelime haznemizi geliştirdiği gibi, ufkumuzu genişletir, yeni yeni bilgilere kavuşmamızı sağlar, bizi farklı rotalara götürür” şeklinde konuştu.

Güzel bir kütüphane oluşturulduğunu ifade eden Kaymakam Polat, kütüphanenin yapımında sağladıkları katkılarından dolayı, Selim ve Bahar Pamukcuoğlu çiftine teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan da hayırseverler aracılığıyla ilçemiz gerek merkezinde gerekse kırsalındaki okullara kütüphane kazandırmaya devam ettiklerini, hedeflerinin kütüphanesiz okul bırakmamak olduğunu belirterek Pamukcuoğlu çiftine teşekkür etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA