SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

HDP Diyarbakır Milletvekili 1. sıra adayı Gazetemizde

HDP Diyarbakır Milletvekili 1. sıra adayı Gazetemizde
Bu haber 04 Haziran 2018 - 1:35 'de eklendi ve 349 kez görüntülendi.

24 Haziran’da yapılacak Milletvekili seçimlerinde Diyarbakır’dan HDP’nin 1. sıra Milletvekili Adayı Dr. Selçuk Mızraklı, seçim çalışmaları kapsamında ilçemize geldi.

Beraberinde ilçe Başkanı Ahmet Karakoç ve Belediye Meclis Üyesi Şeyhmus Aslan ve diğer partililerle birlikte esnafları ziyaret eden HDP Milletvekili Dr. Mızraklı, esnafların ve vatandaşların sorunlarını dinledi, onlardan kendilerine ve Cumhurbaşkanı Adayları Selahattin Demirtaş’a destek istedi.

Seçim çalışmalarına başladıklarını, Diyarbakır’ın tüm ilçelerini tek tek gezen Milletvekili adayı Dr. Mızraklı, Gazetemizi de ziyaret ederek, Yazı İşleri Müdürümüz Levent Boztepe ile bir süre görüştü.

Mahalli Gazetelerin sorunlarını bildiklerini, çok zor şartlarda görev yaptıklarını bildiren Dr. Selçuk Mızraklı, seçim süresince basına çok büyük görevler düştüğünü, halkı doğru bilgilendirmenin çok önemli olduğunu söyledi.

Milletvekili Adayı Dr. Mızraklı’nın ziyareti sırasında vatandaşlara parti programında yer alan bilgileri içeren broşürler de dağıtıldı. Broşürde, “Tam demokrasi gelecek”, “Ekonomiye adalet gelecek”, “Emekçiler kazanacak”, “Baskılar kalkacak, özgürlükler gelecek”, “Mahkemeler bağımsız ve tarafsız olacak”, “Söz, karar, yetki gençlere”, “Toplumsal barış sağlanacak”, “Doğa talanı son bulacak”, “Eğitim sistemi değişecek”, “Kadınlar eşit ve özgür olacak” başlıkları yer alıyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa