SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Hedef 10 Milyon Lira Kredi Kullandırmak

Hedef 10 Milyon Lira Kredi Kullandırmak
Bu haber 06 Temmuz 2020 - 6:40 'de eklendi ve 157 kez görüntülendi.

İlçemiz Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hüseyin Özdemir, pandemi sürecinde esnaflar için uygulanan ekonomik destek kapsamında, ilçemizde  yaklaşık 5 milyon TL kredi desteği sağlandığını açıkladı. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hüseyin Özdemir, hedeflerinin 10 milyon lira kredi sağlamak olduğunu söyledi.

Pandemi sürecinde piyasaların canlanması ve esnaf ve sanatkarların içinde bulundukları ekonomik sıkıntılar nedeniyle ilçemizde esnaflara yaklaşık 5 milyon TL kredi kullandırıldığını belirten Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hüseyin Özdemir, şöyle konuştu:

“Her zaman esnaf ve sanatkarlarımızın yanında olan kooperatifimiz, ülkemizde koronavirüs salgını dolayısı ile piyasaların canlanması ve esnaf ve sanatkarlarımızın ekonomik sıkıntılarını gidermek amacıyla yine esnaflarının yanında olmaya devam ediyor. Yıllık yüzde 4.5 faizle 6 aylık eşit taksitler ile ödeyebilecekleri 25 bin lira kredi kapsamında  esnaflarımıza yaklaşık 5 milyon TL finansman sağladık. Kredi vermeye devam ediyoruz. Hedefimiz bu yıl 10 milyon lira kredi sağlamak. Kredi ihtiyacı olan esnaflarımız kooperatifimize başvurabilecekleri gibi internet üzerinden de başvurularını yapabilirler.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA