SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Hedef büyük

Hedef büyük
Bu haber 21 Ekim 2018 - 23:54 'de eklendi ve 262 kez görüntülendi.

Ankara’daki Çermikliler Derneği’nde hedef büyük.

Gazetemiz Kurucusu Bülent Boztepe, Ankara Çermikliler Derneğini ziyaret etti. Ziyarette Başkan İzzet Kocakaplan’ı göreve gelmesi nedeni ile kutlayan Boztepe’nin yanında Başkanı her türlü desteği veren değerli hemşerimiz Bülent Yazmacı ve dernekte görevli Yaşar Kahraman da hazır bulundu.

Başkan İzzet Kocakaplan, Bülent Boztepe’ye, bu işin bir gönül işi olduğunu, önceliklerinin Başkent’teki hemşerilerin sorunlarına çözüm bulmak, destek olmak olduğunu belirterek, “Bir başka hedefimiz de derneğimizin kalıcı bir yere sahip olmasını sağlamaktır. Bu konuda bir hayırsever işadamımız destek vereceğini söyledi. Bir destek daha bulursak hem dernek hizmet yerine hem de hemşerilerimizin Ankara’ya geldiklerinde misafirhane olarak kullanabilecekleri bir yere kavuşmuş olacaktır. Bize destek sözü veren hemşerimize teşekkür ediyorum. Her zaman her konuda derneğe destek çıkan hemşerimiz, dernek yerini alma sözü verdi. Üst katı da bir başka işadamımızın almasını umuyoruz. Bu bizleri mutlu edecektir. Ankara’ya gelen hemşerilerimize de en iyi hizmeti vermiş olacağız. Bizleri yine her konuda destek olan Çermik Gazetemiz çalışanlarına da de sonsuz teşekkür ediyoruz. Elbirliği ile çok güzel işler yapacağımıza da inanıyoruz” dedi.

Gazetemiz Kurucusu Bülent Boztepe de Başkan Kocakaplan’a, Yazmacı’ya ve Kahraman’a teşekkür ederek, Çermik Gazetesi’nin her nerede Çermikli varsa onun olduğunu, ilçede ilk gazete olmanın gururunu yaşadıklarını, yeni yönetime her zaman destek vereceklerini söyledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA