SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam
Bülent Boztepe

Hedefe odaklanmak…

Hedefe odaklanmak…
Bu haber 24 Eylül 2018 - 0:06 'de eklendi ve 78 kez görüntülendi.

İlçemiz, tarihinde ilk kez bir Bayan Kaymakam tarafından yönetilecek.

Bizler için yeni.

Ağzımız “Bey” e alıştığı için doğal olarak zaman zaman hitapta hata yapmamız olasıdır. “Hanım” demeye kısa sürede alışmalıyız.

Neden bunu söyledim.

Kaymakam Sayın Nazı Demir’in, tabiri caizse ayağının tozuyla, yani göreve başlar başlamaz, yoğun bir çalışma içerisine girdi.

Hükümet Konağı’nda uzun süreden beri ilk kez temizlik fark edildi. Göreve geliş gidişler daha dikkatli ve titiz bir şekilde yerine getiriliyor. Bunlar gözleniyor.

İlk izlenim çok önemlidir.

Bu nedenle ilk izlenimde ortaya konulan, sürdürülebilirdir.

İlçemizde göreve atandığında bilgiler edinmiş. Umarım bu bilgilerin yararını en iyi şekilde görür. Göreceğine de inanıyorum.

Dedik ya ilk izlenim çok önemlidir.

Göreve başladığında bir kaç gün ziyaretlerle geçiren Kaymakam Sayın Nazlı Demir’in, sebze ve meyve pazarını gezmesi kanımca çok önemlidir.

Geçmişte elbette görev yapan Kaymakamlar da halkın içerisine girmiş, pazarı gezmiştir.

Ancak, Sayın Demir’in bir farkı var. Yanındaki Korumalar olmazsa, Kaymakam olarak değil de halktan biri gibi vatandaşlara bir araya gelirken o kadar cana yakın, yıllarca sanki bu ilçede yaşamış gibi sıp sıcak duygularla olması, farkını ortaya koymaya yetiyor da artıyor.

Aslında çok önemli bir görev yürüten Sayın Demir, yetkilerini de en iyi şekilde kullanacağına inanıyorum. Kaymakam Sayın Nazlı Demir’in, Cumhurbaşkanı’nın verdiği yetkiler de elindedir.

Yayınlanan Kararname ile illerde Valiler, İlçelerde Kaymakamlar Cumhurbaşkanının Yetkilerine sahiptirler, bu nedenle Sayın Demir’in ilçemize çok önemli katkı sağlayacağını, yıllarca ismi unutulmayacak hizmet yapıp, iz bırakacağını düşünüyorum.

Burada bizlere de büyük görevler düşüyor. Kaymakamımızın hep yanında olmalıyız. Onu bağrımıza basmalıyız, onda her konuda destek vermeliyiz.

O zaman kazanan bizler olacağız, ilçemiz olacaktır. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın.

Başarılar dilerim Sayın Kaymakamım.

Görüşmek dileğiyle.

Hoşçakalın.

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA