SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

HEM’in kurslarına yeni eğitim yılında yoğun ilgi

HEM’in kurslarına yeni eğitim yılında yoğun ilgi
Bu haber 25 Ekim 2021 - 8:41 'de eklendi ve 21 kez görüntülendi.

Halk Eğitimi Merkezinin yeni eğitim öğretim yılında açtığı kurslar, vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. Halk Eğitim Merkezi şimdiden açtığı 20’ye yakın kursla ihtiyaç doğrultusunda katılımcılara cevap veriyor.

Vatandaşların istekleri doğrultusunda hareket ettiklerini belirten Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ali Topkaya sözlerini şöyle sürdürdü;

“Halk Eğitimi Merkezinde kurslar Ekim ayında başlıyor. Biz de bu doğrultuda fitness, basketbol, güreş, sağlıklı beslenme, halı dokuma, Gaziantep Sedef El İşlemeciliği, okuma yazma, temel okuma yazma, elde kordon işi, bilgisayar işletmenliği, 3-6 yaş oyun odası, karate, yetişkinler için Kuran-ı Kerim, okul öncesi çocuk gelişimi, lefkara ve giysi tadilatçısı gibi 20’ye yakın kursu toplumun her kesimine hitap edecek şekilde yeni eğitim ve öğretim yılında faaliyete geçirdik.

Bu kurslarımızın dışında yeni açılacak kurslar için de uygun öğretmen ve usta öğreticilerimizi belirleyerek faaliyete geçireceğiz. Yine bunların dışında vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda ve uygun öğretici bulmamız takdirde her türlü kursu açabiliriz. Halk Eğitimi Merkezimizde kurs çeşitliliği hayal edilemeyecek kadar çoktur, önemli olan onu vatandaşlarımıza verebilecek uygun bir öğretici bulmaktır.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA