SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

“Her şey çocuklarımız için”

“Her şey çocuklarımız için”
Bu haber 15 Nisan 2018 - 23:53 'de eklendi ve 94 kez görüntülendi.

Belediye Başkanlığı tarafından yapılan parklar, çocuklar arasında büyük sevinç yarattı. Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, her şeyin çocuklar için olduğunu söyledi.

Belediye Başkanlığı tarafından ilçemizin çeşitli yerlerine yapılan ve yaptırılan parklar, büyükleri olduğu kadar küçükleri de sevindirdi. Yıllardır park eksikliğinden yakınılan ilçemizde yapılan parklar çocuklar arasında büyük bir mutluluğa neden oldu.

Son olarak kardeş belediye Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemizde yaptırılan çocuk parkında oynayan çocukların sevincine Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu da ortak oldu.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, çocukların yüzlerinden okunan mutluluğun kendilerini on kat fazla mutlu ettiğini ve her şeyin çocuklarmız için olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Karamehmetoğlu; “Bizim çocukluğumuz döneminde araç sayısı bu kadar fazla değildi, yapılaşma fazla yoktu ve teknoloji gelişmemişti. O yüzden bizler çocukluğumuzu yaşayan nesiller olduk. Şimdi güvenli yerler, oyun alanları olmadığı için ailelerimiz çocukları sokaklara bırakmaya korkuyorlar. Tabi bunun yanında tablet ve bilgisayarlara bağımlı çocuklarımız ne yazık ki oluştu. Bir de ilçemizde yıllardan beri süre gelen park sıkıntımız da vardı. Bütün bunlar üst üste gelince yapılan parklar çocuklarımız için adeta nefes alma yeri oldu” dedi.

Parklarda oynayan çocuklar ile de bir araya gelen Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, çocukların oyunlarına katıldı. Başkan Karamehmetoğlu çocuklara; “sizler bizlerin geleceğisiniz ve her şeyin en güzeline layıksınız. Sizler ne isterseniz, Belediye Başkanı amcanız olarak yapmaya hazırım. Sizler yeter ki derslerinize çalışın, güzel yerlere gelin bizler de sizler için her şeyi yapalım” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA