SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Her zaman halkla iç içe

Her zaman halkla iç içe
Bu haber 11 Ağustos 2019 - 1:05 'de eklendi ve 104 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Kaymakam Demir, yaptığı sohbetlerde esnafların sorunlarını dinliyor, gönül birliği kuruyor.

Sık sık esnaf ve halk ziyaretleri gerçekleştiren Kaymakam Nazlı Demir, bu kez de İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Seyhun, Emniyet Amiri Vekili Komiser ile beraber ilçe merkezindeki esnafları ziyaret etti.

Her fırsatta gerek ilçe merkezi olsun gerekse de kırsal mahalle olsun ziyaretlerini sürdüren, hanelere ziyaret gerçekleştiren Kaymakam Nazlı Demir, yaptığı ziyaretlerde vatandaşın sıkıntılarını bire bir dinlerken, aynı zamanda sorunları yerinde de tespit ediyor. Kaymakam Demir’in yaptığı ziyaretler halkın ve esnafın da takdirini kazanıyor.

Kaymakam Nazlı Demir, gerek esnaf gerekse vatandaşları ziyaretlerine bundan sonra da devam edeceğini söyledi.

Kaymakam Demir; “her zaman esnafımızın ve vatandaşımızın yanında olacağız. Esnaflarımızın huzurlu ve mutlu bir şekilde daha rahat çalışabilmesi için gereken tüm desteği sağlayacağız. Esnaflarımızın huzurlu ve mutlu çalışması ülke ekonomisine de katkı demektir” dedi.

Esnaflar ve vatandaşlar da Kaymakam Nazlı Demir’in ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Vatandaşlar, her an Kaymakamımızla bir yerde karşılaşabiliyoruz. Bu da bizi mutlu ediyor, bir yöneticinin halkla iç içe olması, samimi sohbeti bizleri gerçekten mutlu ediyor şeklinde konuştular.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa