SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

“Herkese eşit hizmet götüreceğiz”

“Herkese eşit hizmet götüreceğiz”
Bu haber 15 Nisan 2019 - 0:09 'de eklendi ve 101 kez görüntülendi.
  • Belediye Meclisinin ilk toplantısı yapıldı

 

İlçemiz Belediye Meclisinin ilk toplantısı yapıldı. Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, herkese eşit hizmet götüreceklerini söyledi.

Belediye Meclisinin ilk toplantısı belediye binasında Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu başkanlığında yapıldı. Tüm meclis üyelerinin katıldığı toplantında Belediye

Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Seçimlerin artık geride kaldığını belirten Belediye Başkanı hizmet vaktinin geldiğini belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü;

“Önümüzdeki 5 yıl boyunca Allah nasip ederse birlikte çalışacağız. Seçimleri geride bıraktık, artık sıra memleketimize hizmet etmeye geldi. Vatandaşımızın hizmetlerden üst düzeyde yararlanması için çalışacağız.

Hem burada alacağımız kararlar hem de ilde yapılacak toplantılarda ilçemize faydalı olacak tüm projeleri hep birlikte kovalamalıyız. Ayrıca memleketimize fayda sağlayacak her önerinin, her programın ilçemizde de yapılması için çabalamalıyız.

Biz, parti ayrımı gözetmeksizin ilçemize faydalı olacak hangi düşünceniz varsa dinlemeye, değerlendirmeye hazırız. Artık gündemimiz siyaset değil, gündemimiz vatandaş, Çermik’e hizmettir.

Parti ayrımı yapmadan gerek ilçe merkezinde gerekse de kırsalda olsun tüm mahallelerimize imkânlarımız dâhilinde eşit hizmet götüreceğiz. Seçimlerden önce vatandaşlarımıza verdiğimiz sözler, hayata geçirmek istediğimiz projeler vardı. Şimdi bu projeleri hayata geçirme zamanı geldi. Bunun için her kapıyı aşındıracağımdan emin olabilirsiniz.

Biz, Çermik’e hizmet etme sevdasıyla bu makamlara geldik, sizler de bu hizmet aşkıyla seçildiniz, yapacağımız çalışmalarla Çermik’i en iyi yerlere getireceğiz.”

Belediye Başkanı Karamehmetoğlu’nun konuşmasının ardından gündemdeki konular görüşüldü. Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilk meclis toplantısının memlekete hayırlı olmasını yineleyerek, katılan tüm belediye meclis üyelerine teşekkür etti

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa