SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Herkesin umudu oldu

Herkesin umudu oldu
Bu haber 28 Ocak 2019 - 0:12 'de eklendi ve 152 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, hane ziyaretlerini sürdürüyor. Kaymakam Demir, herkesin umudu oluyor.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Melih Akay Arslan, SYDV Müdürü Ebubekir Tekdemir, Tepe Mahallesi Müdürü Fadil Şeker ve Kale Mahallesi Muhtarı Abdullah Karabaş ile hane ziyaretleri gerçekleştirdi.

Zülfiye ve Zelih Demir’i ziyaret eden Kaymakam Demir ve beraberindekiler, sohbet ederek sağlık durumları hakkında bilgi aldı ve kendilerinin üzerine düşen bir görev varsa yapmaya hazır olduklarını söyledi. Kaymakam Demir, gerekli ihtiyaçların karşılanması için talimat verdi.

Daha sonra Cuma Yücel’i evinde ziyaret eden Kaymakam Demir ve beraberindekiler, Cuma Yücel ile sohbet ederek ihtiyaçlarını sordu.

Yapılan ziyaretlerden memnun olan Demir ve Yücel ailesi Kaymakam Nazlı Demir’e teşekkür ettiler. Yaptıkları çalışmalar ve ziyaretler ile Kaymakam Nazlı Demir’in herkesin umudu olduğunu belirten vatandaşlar, Kaymakam Demir’e teşekkür ettiler. Vatandaşlar, Kaymakamımız geldiği günden beri bizlerle iç içe yaşıyor. Hemen hemen her gün aileleri, esnafları, şehit aileleri ziyaret ediyor. Bu ziyaretlerde bize devletin şefkatli yüzünü gösteriyor. Kendisinin yaptığı ziyaret manevi olarak bize verdiği büyük bir güç oluyor. Kendilerine sonsuz teşekkür ediyoruz, şeklinde konuştular.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa