SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

‘Hizmet ederken sevgiyle çalışıyoruz’

‘Hizmet ederken sevgiyle çalışıyoruz’
Bu haber 19 Şubat 2018 - 2:10 'de eklendi ve 75 kez görüntülendi.
  • Başkan Atilla: “Hemşerilerimizin gönlüne giden yolu imar ediyoruz”

 

İlçemizde vatandaşlarla bir araya gelen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, “Hemşerilerimizin gönlüne giden yolu imar ediyoruz. Hizmet ederken sevgiyle çalışıyoruz” dedi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, ilçelerde halk görüşüp, esnafları ziyaret etti. Başkan Atilla, vatandaşların görüşlerini ve taleplerini dinledi, kıraathanede vatandaşlarla beraber çay içip sohbet etti.

-‘Herkesi ilçemizi görmeye davet ediyorum’

İlçenin turizmde önemli bir noktada olduğuna değinen Başkan Atilla, “Kaplıcalarıyla meşhur ilçemizde, Türkiye’nin her yerinden misafirlerimizi ağırlayacak alt yapı oluşturuldu. Konaklamadan ulaşıma birçok konuda gelişen ilçemizde, yerli ve yabancı turistler, gönül rahatlığıyla gezebilir. Herkesi, kültürel, doğa ve tarihi yönden önemli bir noktada bulunan ilçemizi görmeye davet ediyorum” diye konuştu.

-‘Hizmet ederken sevgiyle çalışıyoruz’

Her ilçe gibi Çermik’in de gelişmesi için Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarına devam ettiğini belirten Başkan Atilla, halka hizmet ederken sevgiyle çalıştıklarını söyledi. İlçelerin eksiklerine göre çözümler geliştirdiklerini aktaran Başkan Atilla, “Göreve geldiğimiz ilk gün, her şey çok güzel olacak diye işe başladık. Projelerimizi yaparken sevgimizi de işin içine koyduk. Hemşerilerimizin gönlüne giden yolu imar ediyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak bir taraftan hemşerilerimizin ihtiyaçlarını gideriyoruz diğer taraftan da gönüllere giden yolu yapıyoruz” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA