SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Hüda-Par Yerel Seçimde hizmet verecek adayı destekleyecek

Hüda-Par Yerel Seçimde hizmet verecek adayı destekleyecek
Bu haber 20 Ocak 2019 - 23:39 'de eklendi ve 263 kez görüntülendi.

Hüda-Par İlçemizde 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Yerel seçiminde, ilçeye hizmet verecek adayı destekleyeceği açıklandı.

Hüda-Par İlçe Başkanı Seyfettin Yiğit, gazetemize yaptığı açıklamada, Türkiye genelinde 30’u aşkın ilde örgütlemelerini yapamadıklarını, bu nedenle de 4 yıllık hedef belirleyip, buna odaklandıklarını söyledi. Başkan Yiğit, şöyle konuştu;

“Bu nedenle önümüzdeki yapılacak yerel seçimde ilçemize hizmet verecek adayı destekleyeceğiz. Parti olarak seçime girmiyoruz. Bu boykot değil. Parti Genel Merkezimizin verdiği bir karardır. 6 yıllık geçmişimiz var. 3 seçim geçirdik. 1 yerel 2 genel. Bu değerlendirildiğinde kurulmamış il teşkilatlarını güçlendirmek, kadroları yeterli hale getirmek önümüzdeki sürece hazır olmayı hedefleyerek böyle bir karar aldık.

Tabanı serbest bırakmıyoruz. İlçemiz için hizmet verebilecek aday çıkarsa, ilçe parti organlarımızca değerlendirilip karar vereceğiz. Bütün partilere açığız. Organlarımızın vereceği karar doğrultusunda hareket edeceğiz.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa