SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

“Huzurlu gördük”

“Huzurlu gördük”
Bu haber 07 Mayıs 2018 - 0:17 'de eklendi ve 283 kez görüntülendi.

-Bir grup Ankaralı İşadamı, Güneydoğu Gezisinden mutlu ayrıldılar

 

Levent BOZTEPE

Hemşerimiz İşadamı Ziya Aydın’ın koordinatörlüğünde Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde geziye çıkan bir grup Ankaralı İşadamı, gezdikleri yerlerde hiçbir sorunla karşılaşmadıklarını belirterek, “Güneydoğu illerini çok huzurlu gördük. Mutlu ayrılıyoruz” dediler.

Ankara’dan çıktıklarında az da olsa endişeli olduklarını, Gaziantep’ten başlayarak, sırasıyla Şanlıurfa ve Diyarbakır’a geldiklerini bildiren Ankaralı İşadamları, tarihi ve turistik yerleri gezdiklerini, bu süre içerisinde hiçbir sorunla karşılaşmadıklarını söylediler.

Batı’dan Güneydoğu İllerinin bambaşka göründüğünü, bu bakış açısını mutlaka değiştirmek gerektiğini anlatan İşadamları, şöyle konuştu;

“Gezdiğimiz bu süre içerisinde gerçekten çok huzurlu bulduk. İnsanlar cana yakın, misafirperverler. Karşılaştıklarımız bizleri oldukça mutlu etti. Tabii biz gördüklerimizi anlatacağız ve çevremizdekilerin mutlaka buralara gelip, görmelerini önereceğiz. Güzellik, sevgi, saygı burada.”

-İlçemize hayran kaldılar

İşadamı hemşerimiz Ziya Aydın’la birlikte ilçemizi de ziyaret eden Ankaralı İşadamları,  çarşıyı, tarihi Haburman Köprüsünü gezdiler, Haburman Köprüsünün otantik ortamında Köprü Kafede çay içip yorgunluklarını attılar. İlçemizin tabiat güzelliğine hayran kalan Ankaralı İşadamları, ilçeye yine geleceklerini söylediler.

-Mutlu ayrılıyoruz

Hemşerimiz Ziya Aydın da iş arkadaşlarına bölgeyi gezdirmekten mutlu olduğunu belirterek, “Diyarbakır başta olmak üzere bölge illerinde yaptığımız geziden arkadaşlarım son derece memnun kaldılar. En son seyahatimizi ilçemize yaptık. Burada da tarihi Haburman köprüsü başta olmak üzere çeşitli yerleri gezdik, alış-veriş yaptık. Buradan Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesine geçeceğiz. Burayı da gezdikten sonra döneceğiz. Halfeti ilçesinde Birecik Baraj gölünde tekne gezisi yapacağız, siyah gül hakkında bilgi alacağız. Bulursak, siyah gül fidesi de alarak öyle döneceğiz. Gezimizden son derece mutluyuz” diye konuştu.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA