SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

İlçe için çalışma zamanı

İlçe için çalışma zamanı
Bu haber 08 Nisan 2019 - 0:03 'de eklendi ve 168 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakam Nazlı Demir, artık şimdi ilçenin kalkınması, sorunlarının çözümü için çalışma zamanı olduğunu, söyledi. Kaymakam Demir, önümüzdeki günlerde Ankara’ya giderek görüşme ve temaslarda bulunacağını bildirdi.

Mahalli Seçimlerin geride kaldığını, çok şükür kazasız belasız seçimi en iyi şekilde sonuçlandığını, bu konuda vatandaşlara teşekkür ettiğini bildiren Kaymakam Demir, “vatandaşlarımızın duyarlılığı takdire şayandır” dedi.

Artık bundan sonra ilçenin kalkınması ve sorunlarının çözümüne odaklanacaklarını bildiren Kaymakam Nazlı Demir, gazetemize şu açıklamayı yaptı;

“Gündemimizde İlçe Sağlık Müdürlüğü Hizmet Binası var. Tepe Mahallesindeki Mevcut Toplum Sağlık Merkezi, 118 Acil Servis ve Aile Hekimliğinin (eski Devlet Hastanesi) de yer aldığı binaların yıkılarak yerine modern İlçe Sağlık Müdürlüğü Hizmet binası yapılması planlanıyor.

Sağlık Bakanlığı geçici bir yer istedi. Ancak biz ihale yapıldıktan sonra talebi hemen yerine getireceğimizi ilettik. İhale yapıldıktan sonra da mevcut binaların yıkımının gerçekleştirilmesinden yanayız. Onu bekliyoruz.

Önümüzdeki günlerde Ankara’ya gideceğim. Beraberimde Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu da olacak. Yani birlikte gidecek, gerekli temaslarla ve görüşmelerde bulunacağız.

Artık seçim geride kaldı. Bundan sonra ilçe için çalışma zamanı. Ankara’daki görüşmelerimizde ağırlık Devlet hastanesi, Gençlik Merkezi, Ergani yolu başta olmak üzer yollarının kısa sürede yapılması oluşturulacak. Ankara’dan çok olumlu sonuçlarla döneceğimize inanıyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA