SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

“İlçeye en iyi hizmeti vermeye çalıştık”

“İlçeye en iyi hizmeti vermeye çalıştık”
Bu haber 20 Temmuz 2020 - 0:15 'de eklendi ve 195 kez görüntülendi.
  • Boztepe; “İlçemize verdiğiniz katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz”

 

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, veda ziyaretleri kapsamında gazetemizi ziyaret etti. Kaymakam Demir, görev süresi boyunca ilçeye en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını belirtirken, Gazetemiz Sahibi Hatice Boztepe de Kaymakam Demir’e ilçeye verdiği katkılardan dolayı teşekkür etti.

İçişleri Bakanlığı Kararnamesi ile Uşak’ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Nazlı Demir, veda ziyareti nedeniyle gazetemizi ziyaret etti. Kaymakam Demir, Gazetemiz Sahibi Hatice Boztepe ve Yazı İşleri Müdürü Levent Boztepe tarafından karşılandı.

Kaymakam Nazlı Demir; “Görev sürem boyunca ilçeye en iyi hizmeti vermeye çalıştım ve görevimi layıkıyla yaptığıma inanıyorum. Vatandaştan gelen olumlu tepkiler de doğru işler yaptığımızın en büyük göstergesidir. Görev sürem boyunca sizin gibi dostlarla tanışmak benim için büyük mutluluktu. Bu süreçte sizlerle uyum içerisinde çalıştık. Halkla bizler arasında bir nevi köprü görevini üstlendiniz. Sorunları dile getirdiniz. Gazeteciliği gerçek anlamda yerine getirdiniz. Sizin gibi tecrübeli, işi bilen gazeteciler bulmak gerçekten zor. Ümit ederim bundan sonra görev alacağımız yerlerde de sizin gibi gazetecilerle çalışırız. Bir aile dostunuz olarak kapım her zaman sizlere açık. Verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Gazetemiz sahibi Hatice Boztepe de ilçeye verdiği katkılardan dolayı Kaymakam Demir’e teşekkür ederek sözlerini şöyle sürdürdü;

“Özellikle ilçemizin kaplıca ve doğa turizminin tanıtılmasına yönelik çabalarınız ilçemiz adına çok önemliydi. Eğitime verdiğiniz önem ve katkılarınız, yine kadınlara özellikle kırsal kesimdeki kadınlara yönelik yaptığınız çalışmalar, onların topluma kazandırılması, ekonomiye katkı sağlaması için açtığınız kurslar unutulmayacaktır. Gönül isterdi ki en azından bir yıl daha kalarak bizimle paylaştığınız projeleri hayata geçirmenizdi. Yeni görev yerinizde başarılar dileriz. Yaptıklarınızla bu ilçede unutulmayanlar arasında yerinizi aldığınıza emin olabilirsiniz. Sizi en kısa sürede Vali olarak ziyaret etmek isteriz.”

Kaymakam Nazlı Demir, iyi dilekleri nedeniyle Hatice Boztepe’ye teşekkür ederek gazetemizden ayrıldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA