SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

“İnsan ilişkilerinin güçlendiği bir bayram diliyorum”

“İnsan ilişkilerinin güçlendiği bir bayram diliyorum”
Bu haber 11 Ağustos 2019 - 1:11 'de eklendi ve 144 kez görüntülendi.
  • Kaymakamlıkta bayramlaşma programı düzenlendi

 

Kurban Bayramı vesilesiyle Kaymakamlıkta bayramlaşma programı düzenlendi. Kaymakam Nazlı Demir, Kurban Bayramı’nın insan ilişkilerinin güçlendiği bir bayram olmasını diledi.

Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirilen kutlama programına, tüm kamu kurum ve kuruluşları katıldı. Kaymakam Nazlı Demir, program vesilesiyle yaptığı açıklamada tüm Çermiklilerin de bayramını kutladı.

Kaymakam Nazlı Demir, herkesin insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların canlandığı bir bayram geçirmesini dileyerek, sözlerini şöyle sürdürdü;

“Bayramlar milletçe karşılıklı sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarımızı kuvvetlendiren, manevi duygularımızı geliştiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı müstesna günlerdir.

Paylaşma ve yakınlaşmanın zirveye ulaştığı dini bayramlarımızdan Kurban Bayramı’na  millet olarak kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu ve ferdi sevinçlerin müşterek mutluluklara dönüştüğü bu müstesna günler, daha çok kucaklaşmak ve kaynaşmak için önemli birer fırsattır. Bu anlamda bütün kırgınlıklarımızı ve dargınlıklarımızı unutarak kardeşçe kucaklaşmalı ve bayram sevincini hep beraber, birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları çerçevesinde sevinç ve coşku ile bir bütün olarak yaşamalıyız.

İnanıyorum ki, bu bayramda da bu ruhu gösterecek, birbirimize her zamankinden daha sıkı sarılacak; kaygıların ve sıkıntıların geri plana itildiği, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların canlandığı bir bayram geçireceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle;

Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en samimi şekilde hissetmemize vesile olan bu anlamlı günlerin tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini temenni eder, başta şehit yakınlarımız ve gazilerimizin İlçemizde görevli kamu kurum ve kuruluşlarının tüm çalışanlarının, basın mensuplarının ve saygıdeğer Çermikli halkımızın Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, nice bayramlara sağlık içerisinde erişmeleri temennisiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum. “

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA