SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

İş-Kur personelinden örnek davranış

İş-Kur personelinden örnek davranış
Bu haber 03 Şubat 2019 - 23:56 'de eklendi ve 116 kez görüntülendi.
  • Okulların sıra ve masaları maliyetsiz yenilendi

 

Okul sıra ve masalarının ücretsiz yenilenmesini yapan İş-Kur elemanları örnek davranış sergileyerek takdir kazandı.

Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışan İş-Kur elemanlarından oluşturulan ekip, Çermik Anadolu Lisesi’nin sıra ve masalarını maliyetsiz yeniledi.

Edinilen bilgiye göre, fazla yıpranmış hale gelen Çermik Anadolu Lisesi’ndeki sıra ve masalar için kurulan ekip, tüm sıra ve masaları yeniledi. Aşırı yıpranma nedeniyle yapılan başvuruyu değerlendiren İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İş-Kur elemanları ile görüşerek yenileme çalışmalarını gerçekleştirmek için ekip kuracaklarını ve gönüllülük esasına göre işin yapılacağı bilgisini verdi.

Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki İş-Kur elemanları tereddüt etmeden ücretsiz olarak yenileme yapabileceklerini belirterek çalışmalara başladı.

Yapılan çalışmalarla atıl duruma gelmiş olan sıra ve masalar, sıfır maliyet ile yenilenmesi gerçekleştirilerek ikinci döneme hazır hale getirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri emeği geçen İş-Kur elemanlarına teşekkür etti. Okulun sıra ve masalarının atıl duruma düştüğünü ve yeni sıra ve masaların büyük külfet oluşturulacağını belirten yetkililer, İş-Kur elemanlarına yaptıkları ve gönüllülük esasına dayanan teklifi tereddütsüz kabul ederek örnek bir davranış sergilediklerini, sıfır maliyet ile okulun tüm sıra masalarının zımparalanıp, cilalanarak ikinci döneme hazır hale getirildiğini söylediler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa